Něco málo o nás

Inspiraci lze nalézt všude

Pension se nachází v krásné a turisty vyhledávané lokalitě Krušných hor. Pension prošel nedávno rekonstrukcí. Poloha a dispozice pensionu zajišťují klidné a pohodlné ubytování hostů. Okna a terasy poskytují příjemné výhledy na okolní zeleň. Dobrá dopravní dostupnost, přírodní prostředí, odbornost zaměstnanců a starostlivá péče o hosty tvoří z pensionu velmi vhodné místo pro Vaši rekreaci.

Volný čas

Pension se nachází v krásné krajině Krušných hor, která v sobě skrývá nejrůznější možnosti využití volného času. Nejbližší okolí je vhodné nejen pro zimní sporty, ale také pro turistiku, cyklistiku či výlety za historií. Lze obdivovat přírodní zajímavosti, ale i díla stvořená lidským nadšením, pílí a dovedností.

Ubytování

Náš nově zrekonstruovaný pension Vám nabízí jednoduché a účelové ubytování dohromady v 8 pokojích o celkové kapacitě 32 lůžek. Každý pokoj je vybaven vlastním sociálním zařízením, TV, WiFi, lednicí a malou terasou.

Restaurace

Restaurace nabízí chutnou a pestrou kuchyni. Kapacita je 40 míst. V mrazivém a studeném období Vám atmosféru u stolování zpříjemní hřejivý krb a v období příznivého počasí je pro Vás otevřena venkovní terasa s grilem.